Obcisła jeansowa spódniczka

Co jakiś czas powraca moda na jeansowe mini. Ten rodzaj spódniczki wielu osobom kojarzy się z latami 80-tymi, kiedy był absolutnym hitem. Teraz znów można założyć jeansową mini spódniczkę na wiosnę, z czego na pewno chętnie skorzystają przynajmniej niektóre panie.

Najczęściej noszone są jeansowe mini niebieskie i granatowe. Jednak oczywiście materiał ten może mieć różne kolory i również spódniczki z niego mogą być czarne czy czerwone. Dość często bywa nieco elastyczny, aby łatwiej było chodzić i siadać w jeansowej mini. Natomiast zwykle przydatne okazuje się także rozcięcie. Wszystko dlatego, że spódniczki mini z jeansu są najczęściej dopasowane. Znacznie rzadziej rozszerzają się ku dołowi. Jednak oczywiście można też znaleźć takie fasony. Ciekawie i zabawnie wyglądają mini spódniczki z falbanką. Góra może być jeansowa, a sama falbanka z jakiegoś lżejszego materiału. Rolę ozdobną pełnią też czasem frędzelki, elementy skórzane czy hafty.

Kiedy jeszcze nie jest całkiem ciepło trzeba założyć do mini rajstopy. Do spódniczki z jeansu pasują zarówno rajstopy grubsze, jak i cieńsze. Bardzo dobrze wygląda też tego typu mini z legginsami. Rajstopy czy legginsy często mają czarny kolor. Wyszczupla on optycznie nogi. Jednak oryginalnie i ciekawie wyglądają też kolorowe rajstopy i legginsy. Poza tym mogą mieć jakieś wzorki czy siateczkę. Jeśli chodzi o buty najlepiej oczywiście aby miały wysokie obcasy lub szpilki. Chodzi o to, żeby nogi wyglądały na jak najdłuższe. Do jeansowej mini można ubierać bardzo wiele rodzajów butów – kozaki, czółenka, sandały, klapki. Po prostu jeans jest materiałem, który nosi się w różnych temperaturach i do różnych rzeczy. Natomiast czy łączyć spódniczkę z innymi jeansowymi ubraniami? Obecnie nie jest to raczej modne, więc jeśli pogoda wymaga założenia jakiejś kurtki lepiej wybrać na przykład skórzaną. Pod spód można założyć dopasowaną bluzeczkę, ale całkiem nieźle będzie też pasował jakiś niebanalny t-shirt. Zakładając jeansowe mini można łączyć style – elegancki, seksy, sportowy i „na luzie”.