Efektowne skórzane mini spódniczki

To chyba najbardziej kontrowersyjny rodzaj mini – spódniczka ze skóry. Kiedyś kojarzony był głównie z rockowym lub punkowym stylem. Nosiły ją raczej tylko dość odważne i wyzwolone kobiety. Natomiast obecnie tego typu spódniczkę zestawia się z różnymi rzeczami, w różnych stylizacjach. Poza tym może mieć rozmaite fasony.

Podobnie jak mini jeansowe te ze skóry również najczęściej są dopasowane do sylwetki. Aby kobieta mogła swobodnie chodzić czy siadać spódniczka musi być z nieco elastycznej skóry albo mieć rozcięcie. Natomiast od jakiegoś czasu coraz częściej noszone są rozszerzane skórzane spódniczki. Mało tego mogą mieć zakładki dzięki którym wyglądają jak plisowane. Coraz rzadziej też bywają ekstremalnie krótkie. W związku z tym noszone są nawet przez gwiazdy kina, telewizji i muzyki podczas różnych oficjalnych uroczystości. Trzeba więc przyznać, że skórzany mini styl znacznie złagodniał i teraz każda z pań może założyć taką skórzaną spódniczkę jaka jej najbardziej odpowiada i na pewno nie będzie kojarzona z żadną subkulturą. Chyba, że taki właśnie będzie miała zamiar.

Na pewno dobrym pomysłem może być założenie skórzanej mini na imprezę. Do tego dopasowana bluzeczka i buty na wysokim obcasie. Na pewno żaden mężczyzna nie pozostanie obojętny. Oczywiście najczęściej noszonym kolorem mini ze skóry jest czerń. Można nosić do niej czarną kurtkę skórzaną, jednak trzeba uważać aby jednak nie przesadzić z ilością skóry, bo zwykle buty i torebka też są zrobione przecież z tego materiału. Warto pamiętać również o tym, że zdecydowanie na topie są ubrania ze sztucznej skóry, podobnie jak chociażby sztuczne futra. Nosząc takie rzeczy można czuć się atrakcyjnie i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia, że odbywa się to kosztem zwierząt. Natomiast czarne skórzane mini są niewątpliwie bardzo seksowne i świetnie podkreślają kobiece kształty. Są one przeznaczone jednak dla pań o szczupłej figurze i raczej wysokim wzroście. Umiejętność dobrania ubioru do swojej figury to duża sztuka, ale warto ją opanować.