Szałowa mini na imprezę

Przed wyjściem na imprezę każda z nas obmyśla każdy szczegół stroju, makijażu i fryzury. Wiadomo, że wyjście do pubu, dyskoteki czy na urodziny przyjaciółki to dobra okazja, aby ubrać się w niecodzienny i wyjątkowo atrakcyjny sposób. Na pewno ważnym elementem stroju może stać się mini spódniczka.

Dziewczęta i kobiety, które mają zgrabne nogi powinny je ładnie eksponować kiedy tylko jest to możliwe. Impreza to świetna ku temu okazja. Natomiast trzeba uwzględnić to, że prawdopodobnie wieczór będzie wypełniony tańcami i spódniczka nie może być w związku z tym zbyt obcisła. Powinna się rozszerzać, mieć rozcięcie lub może też być wykonana z elastycznego materiału. Istnieją w końcu przeróżne rodzaje i fasony spódniczek mini. Robione są też z różnych materiałów. Na pewno jedną z ciekawszych propozycji jest skórzana mini. Tego rodzaju spódniczki na pewno nie nosi się na co dzień. Jest nieco kontrowersyjna, a przez to intrygująca i niebanalna. To dobry pomysł dla wszystkich odważnych i pewnych siebie pań.

Jednak wiele dziewcząt i kobiet woli łagodniejszy styl. Dla nich znacznie bardziej odpowiednia może okazać się spódniczka bombka lub z falbankami. Taka urocza i słodka kreacja również może być przecież całkiem atrakcyjna. Poza tym krój bombki jest odpowiedni dla pań o różnych typach figury. O ile dopasowana spódnica podkreśla kształty, które w związku z tym nie powinny być zbyt obfite, to bombka nie zdradza zbyt wiele na temat szerokości bioder czy pupy. Natomiast do wszelkich rodzajów mini wybieranych na imprezę najlepiej założyć dopasowaną bluzeczkę oraz koniecznie buty na wysokim obcasie. Dzięki nim nogi będą się wydawały dłuższe i smuklejsze. Podobny efekt daje ubranie czarnych rajstop. Co natomiast z kolorami samej spódniczki? Klasyczna czerń jest oczywiście często i chętnie wybierana, w końcu to wieczorowy kolor. Całkiem często można też zobaczyć na imprezach spódniczki w kolorze czerwieni, a także złote i srebrne. Ważne aby cały strój, a także makijaż tworzyły spójną całość jeśli chodzi o styl i kolorystykę.