Miniówki na wiosnę i lato

Kiedy nareszcie kończy się zima większość pań zaczyna przeglądać pisma i strony www z modą, aby dowiedzieć się co będzie trendy w nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie. W tym roku śmiało można pokazywać nogi, bo projektanci i styliści polecają zarówno krótkie szorty, jak i spódniczki mini.

Krótkie spódniczki nosi się właściwie co roku, kiedy tylko zrobi się ciepło. Słońce i wysoka temperatura powodują, że kobiety zaczynają się czuć coraz lepiej, atrakcyjniej i pewniej. Poza tym mają dość ubierania grubych i ciężkich ubrań. Dlatego też często bywa tak, że nie mają ochoty czekać na upały i sięgają po mini już w pierwszych dniach wiosny. Jednak wówczas muszą też założyć coś na nogi. Dobrym rozwiązaniem okazuje się zestawienie mini i legginsów. Tym bardziej, że jedno i drugie może mieć wesołe kolory, wzorki czy jakieś ozdoby. Wystarczy wykazać się odrobiną fantazji, której zwykle na wiosnę zaczynamy mieć coraz więcej.

Pełnia modowego szaleństwa i swobody następuje w lecie. Nie trzeba przejmować się temperaturą i uważać na to by nie zmarznąć. W końcu można nosić to, na co ma się ochotę. Natomiast im bardziej odsłonimy ciało, tym bardziej możemy się opalić nawet podczas zwykłego spaceru. Dlatego dziewczęta i kobiety chętnie wybierają mini. Krótkie spódniczki na lato są szyte z delikatnych materiałów, dlatego dobrze sprawdzają się na przykład mini z falbankami. Nie da się też ukryć, że letnie mini spódniczki są bardzo dobre na wyjazdy wakacyjne. Przede wszystkim zajmują mało miejsca w walizce. Poza tym są odpowiednie podczas zwiedzania, spacerów po plaży i wieczornych dyskotek. Wystarczy więc zabrać kilka spódniczek, kilka topów i łączyć je ze sobą na różne sposoby. W ten sposób powstanie wiele ciekawych zestawów letnich. Z całą pewnością sezon na mini jest wyczekiwany nie tylko przez panie. Na myśl o nim bardzo cieszą się także panowie, bo widok atrakcyjnej, opalonej kobiety w mini jest dla nich prawdziwą przyjemnością. Kiedy zaś większość pań tak wygląda przyjemność ta zostaje pomnożona. Ciepłe dni sprzyjają atrakcyjnemu wyglądowi!